Coronita cu piept de pui

Postat de aziz in Pizza
13 Ian 2011 | 7462 vizualizari

ai putea zice ca-i pizza ,ca nu-i pizza hotariti voi:))) dar e deliciosa .modelul l-am vz la cineva de pe un alt site insa umplutura i-mi apartine in totalitate:))

Inapoi la reteta

Comentarii (59)

la 13.01.2011, 19:59
nu m-am speriat,doar am sperat
la 13.01.2011, 20:02
niciodata nu se stie de unde sare .....
la 13.01.2011, 20:10
Suuper arata,hai sa te pup Mona
la 13.01.2011, 20:16
atunci....viiiiiin?
la 13.01.2011, 20:24
te astept in aeroport cu ea la git(cu coronita zic)
la 13.01.2011, 20:25
mena pupa-ma ce mai astepti fata
la 13.01.2011, 20:33
la 13.01.2011, 20:36
stiu ca nu mai e ca l-a inceput
la 13.01.2011, 21:46
Mona esti extraordinara,ma uimesti mereu cu retetele tale si asta in sens foarte positiv
la 13.01.2011, 21:50
Ce bine arata
la 13.01.2011, 21:50
vai crisss multumesc de aprecieri
la 13.01.2011, 21:59
pup mona mea dulce
la 13.01.2011, 22:01
frumos mai arata................
la 13.01.2011, 22:55
super arata, bestial
la 13.01.2011, 23:30
arata super si tre sa fie delicioasa

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or