Crema de ciocolata

Postat de miha in Dulciuri
16 Ian 2012 | 7850 vizualizari

Aceasta crema de ciocolata poate fi servita ca atare, in portii mici, nu de alta dar e destul de consistenta, sau ca umplutura pentru diverse retete de prajituri sau tort. Pusa intr-un borcan la frigider se pastreaza cu bine pentru cateva zile, mai mult nu stiu, ca i-am facut repede capatul. :))

Inapoi la reteta

Comentarii (48)

la 16.01.2012, 22:55
La tine e fabrica de ciocolata
la 16.01.2012, 22:56
la 16.01.2012, 22:57
mascarpone va sa zica
la 16.01.2012, 22:58
Dia, am cautat-o pana-am gasit-o. Reteta!
la 16.01.2012, 23:00
sunt precisa !!!!
la 16.01.2012, 23:14
virusul mascarpone e si la tine
la 16.01.2012, 23:15
e peste tot Ela
la 16.01.2012, 23:15
yamyyyy
la 16.01.2012, 23:31
cred ca e DE VIS!vazand ingredientele P
la 16.01.2012, 23:36
delicioasa !!!!
la 16.01.2012, 23:37
buna rau
la 17.01.2012, 00:45
la 17.01.2012, 07:15
la 17.01.2012, 08:19
Buna dimineata fete dragi!

Va poftesc la ciocolata, dar sa va aduceti lingurita.
la 17.01.2012, 09:04

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or