Crema de ciocolata
Postat de postavaru in Dulciuri 16 Feb 2012 | 8498 vizualizari
Astazi va indulcesc cu o crema de ciocolata delicioasa.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (45)
la 16.02.2012, 11:52
poti sa fii sigura ca m-ai indulcit!la cum arata as manca-o toata.
la 16.02.2012, 12:07
ce nebunie
la 16.02.2012, 12:25
bunaaaaaaaa
la 16.02.2012, 12:25
Va dau tuturor cu drag. Este foarte buna si da dependenta
la 16.02.2012, 12:26
meriti din plin voturile da sa ne dai sa si gustam
la 16.02.2012, 12:31
antici_gabytza trimit la fiecare dupa ce trece ninsoarea
la 16.02.2012, 12:39
fugi fata de-aici cu ea daca da dependenta
la 16.02.2012, 12:51
knd nu mai ai trimiti,nu prea ne mituiesti cum trebuie
la 16.02.2012, 12:57
cioco - yes !!!
la 16.02.2012, 13:00
delicioasa, la favorite cu ea
la 16.02.2012, 13:08
bun,bun
la 16.02.2012, 13:46
"fugi fata de-aici cu ea daca da dependenta"... sa fug, sa stau
la 16.02.2012, 13:47
antici_gabytza... mai fac. Ai vazut ce repede merge
la 16.02.2012, 13:48
"cioco - yes"... si cat mai des
la 16.02.2012, 13:48
Crina sper sa-ti placa
COMENTEAZA