Cremă de ciocolată

Postat de madi_marin in Dulciuri
11 Iul 2012 | 6798 vizualizari

Chiar dacă reţeta asta nu e demnă de nr. 400, vă asigur că e foarte gustoasă şi că am facut-o pentru voi toţi, dragii mei bucătăraşi. Vă îmbrăţişez pe toţi cu mare drag şi vă mulţumesc pentru toate momentele minunate şi haioase pe care mi le-aţi oferit !

Inapoi la reteta

Comentarii (52)

la 11.07.2012, 21:15
La cat mai multe!!!
Eu zic ca este chiar perfecta pentru reteta 400
la 11.07.2012, 21:18
Felicitari si la cat mai multe retete!
la 11.07.2012, 21:18
o crema super buna
la 11.07.2012, 21:26
Madi', scumpa, daca este facuta cu dragoste, orice reteta este demna de cifra 400 sau mai mult! Felicitari pentru tot ce faci!
la 11.07.2012, 21:28
super!!!!
la 11.07.2012, 21:29
Super, si la cat mai multe retete!
la 11.07.2012, 21:36
Ancuta...multumesc...
la 11.07.2012, 21:37
mirela....multumesc...
la 11.07.2012, 21:38
iri_love....ma bucur ca iti place...
la 11.07.2012, 21:41
Ina...saru'mana mult...
la 11.07.2012, 21:42
Felicitari draga mea Madi...la cat mai multe retete delicioase asa cum ne-ai obisnuit...sunt sigura ca e perfecta!
la 11.07.2012, 21:42
Zamfira...multumesc...
la 11.07.2012, 21:42
panacris...multumesc...
la 11.07.2012, 21:43
Ruxy...multumesc....
la 11.07.2012, 21:45
Multe felicitari draguta ..arata nemaipomenit crema de ciocolata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or