Cremă de ciocolată

Postat de madi_marin in Dulciuri
11 Iul 2012 | 6797 vizualizari

Chiar dacă reţeta asta nu e demnă de nr. 400, vă asigur că e foarte gustoasă şi că am facut-o pentru voi toţi, dragii mei bucătăraşi. Vă îmbrăţişez pe toţi cu mare drag şi vă mulţumesc pentru toate momentele minunate şi haioase pe care mi le-aţi oferit !

Inapoi la reteta

Comentarii (52)

la 11.07.2012, 21:49
la 11.07.2012, 21:50
minunata!
la 11.07.2012, 21:54
stiam ca la reteta 400 ne ucizi tu incetisor cu ceva
la cat mai multe delicioase fata draga
la 11.07.2012, 22:00
la 11.07.2012, 22:03
Felicitari si la cat mai multe!...arata extraordinar crema ta!
la 11.07.2012, 22:14
rocsi...saru'mana...
la 11.07.2012, 22:14
Motanel...multumesc...
la 11.07.2012, 22:15
alldaycooking....ma bucur ca iti place...
la 11.07.2012, 22:15
dia... nu asta a fost intentia...
la 11.07.2012, 22:16
ela...saru'mana...
la 11.07.2012, 22:17
Elena_Daria....multumesc...
la 11.07.2012, 22:18
Vai, cum arata... Vreau si eu...
la 11.07.2012, 22:35
vai mie...
la 11.07.2012, 23:03
nevastaaaaaaa
la 11.07.2012, 23:20
minunata crema asta

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or