Cremă de ciocolată
Postat de madi_marin in Dulciuri 11 Iul 2012 | 6797 vizualizari
Chiar dacă reţeta asta nu e demnă de nr. 400, vă asigur că e foarte gustoasă şi că am facut-o pentru voi toţi, dragii mei bucătăraşi. Vă îmbrăţişez pe toţi cu mare drag şi vă mulţumesc pentru toate momentele minunate şi haioase pe care mi le-aţi oferit !
Inapoi la reteta
|
Comentarii (52)
la 11.07.2012, 21:50
minunata!
la 11.07.2012, 21:54
stiam ca la reteta 400 ne ucizi tu incetisor cu ceva
la cat mai multe delicioase fata draga
la 11.07.2012, 22:03
Felicitari si la cat mai multe!
...arata extraordinar crema ta!

la 11.07.2012, 22:14
rocsi...saru'mana...
la 11.07.2012, 22:14
Motanel...multumesc...
la 11.07.2012, 22:15
alldaycooking....ma bucur ca iti place...
la 11.07.2012, 22:15
dia...
nu asta a fost intentia...
la 11.07.2012, 22:16
ela...saru'mana...
la 11.07.2012, 22:17
Elena_Daria....multumesc...
la 11.07.2012, 22:18
Vai, cum arata... Vreau si eu...
la 11.07.2012, 22:35
vai mie...
la 11.07.2012, 23:03
nevastaaaaaaa
la 11.07.2012, 23:20
minunata crema asta
COMENTEAZA