Cremă de ciocolată

Postat de madi_marin in Dulciuri
11 Iul 2012 | 6798 vizualizari

Chiar dacă reţeta asta nu e demnă de nr. 400, vă asigur că e foarte gustoasă şi că am facut-o pentru voi toţi, dragii mei bucătăraşi. Vă îmbrăţişez pe toţi cu mare drag şi vă mulţumesc pentru toate momentele minunate şi haioase pe care mi le-aţi oferit !

Inapoi la reteta

Comentarii (52)

la 11.07.2012, 23:34
Ce super arata
la 12.07.2012, 07:13
la 12.07.2012, 07:59
Mai!Am vrut aseară să comentez, mi s-a blocat pc, am dat enter şi când să modific a picat netul.
Aşa că las gluma la o parte, felicitari pentru 400 de reţete, una şi una.
Bravo Măduţ!
la 12.07.2012, 08:45
Excelent arata, ieri am facut clatite...ar merge de minune crema asta intinsa din belsug pe ele
la 12.07.2012, 08:46
Aaa, era sa uit...Felcitari pentru cele 400 de retete!! La cat mai multe si mai delicioase!
la 12.07.2012, 09:04
felicitari si la cat mai multe
la 12.07.2012, 13:53
super!!!si felicitari
la 12.07.2012, 14:34
uhhh ce bine arata
la 12.07.2012, 17:33
Ooooo,400,felicitari! Crema arata foarte bine!
la 12.07.2012, 18:44
SimOna...ma bucur ca iti place...
la 12.07.2012, 18:44
miha...ma bucur ca iti place si tie...
la 12.07.2012, 18:45
gaby...saru'mana mult...
la 12.07.2012, 18:46
timea...ma bucur ca iti place...
la 12.07.2012, 18:46
MIUTA....multumesc...
la 12.07.2012, 18:47
mena...ma bucur ca iti place...

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or