Fasole frecataPostat de kamy in Mancaruri de post Mai fac si eu din cand in cand mancaruri de post,iar fasolea e cea mai buna leguma,din punctul meu de vedere. Inapoi la reteta |
serveste
mai frec si eu cat mai pot
si cat mai am chef
. valeeeeeeeeeeeu , si-i vineri
ceapa aia buuuuna
imi plac morcovii tineri
si numai de aia folosesc
asa ca cei 50%.....rezolvat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|