Fasole frecataPostat de kamy in Mancaruri de post Mai fac si eu din cand in cand mancaruri de post,iar fasolea e cea mai buna leguma,din punctul meu de vedere. Inapoi la reteta |
esti servita
, ptr morcovu' tanar
cand vin de la medic
ma supara rinichii rau de tot 
delicioasa
o sa-ti placa
si asta-i biiiine
imi place tare! cu sos mult,,, si cu muraturi!
)
ioi.... si azi e vineriiii?
macar tin post ...la mancare
iti garantez ca-i ff buuuuna
. Tare buna. Vin la masa. Dai si muraturi sau imi aduc?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|