Fasole frecata

Postat de kamy in Mancaruri de post
18 Mar 2011 | 9466 vizualizari

Mai fac si eu din cand in cand mancaruri de post,iar fasolea e cea mai buna leguma,din punctul meu de vedere.

Inapoi la reteta

Comentarii (53)

la 18.03.2011, 10:27
diana....pofteste la masa esti servita
la 18.03.2011, 10:29
, ptr morcovu' tanar
Ms de invitatie , dar voi cand vin de la medic ma supara rinichii rau de tot
Haidi paaaaaaaaaaa !
la 18.03.2011, 10:31
diana...onesta...nu esti singura diana de pe aici
la 18.03.2011, 10:32
diana...sanatate multa
la 18.03.2011, 10:35
super, eu nu am icercta cu cartofi , data viitoare fac si eu asa sa vad cum iese.
la 18.03.2011, 10:38
suflete in post ?o freci cu drag si spor?fasolea? delicioasa
la 18.03.2011, 10:39
roberta...incearca sa vezi ce...fina si buna e o sa-ti placa
la 18.03.2011, 10:40
mona...tot ce freci cu drag si spor,creste si asta-i biiiine
la 18.03.2011, 10:48
la 18.03.2011, 11:09
ce m-am mai distrat!
Cat despre fasole imi place tare! cu sos mult,,, si cu muraturi!
la 18.03.2011, 11:10
nu "tare" in sensul de rigid ci "tare mult!"
(dar daca stau bine si ma gandesc, e de preferat tare, totusi )
la 18.03.2011, 11:11
Serios e bună.
la 18.03.2011, 11:16
dya...dya...hop si tu cu gandul la.....chestii,trestii ioi.... si azi e vineriiii? macar tin post ...la mancare
la 18.03.2011, 11:17
gatitdemine...da cum te cheama?cum sa-ti zic ,ca asa e cam luuug iti garantez ca-i ff buuuuna
la 18.03.2011, 11:25
Kamy se vede ca suntem vecine ca si la noi tot "frecata" ii spune . Tare buna. Vin la masa. Dai si muraturi sau imi aduc?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or