Fasole frecata

Postat de kamy in Mancaruri de post
18 Mar 2011 | 9466 vizualizari

Mai fac si eu din cand in cand mancaruri de post,iar fasolea e cea mai buna leguma,din punctul meu de vedere.

Inapoi la reteta

Comentarii (53)

la 18.03.2011, 11:28
anca....muraturi ,nu stiu de ce dar am butoiul aproape plin am mancat mai multa sfecla si varza iarna asta asa ca...hai cu mana-n buzunar
la 18.03.2011, 11:36
Da ce -am facut?! Nu recunosc nimic!
la 18.03.2011, 11:38
dya...eu is devina...deliram...de foame sau prea multa cofeina
la 18.03.2011, 11:44
atunci la toate cred ca ne era foame
la 18.03.2011, 11:45
dya...esti simpatica
la 18.03.2011, 11:50

Dar fasolea facaluita sau batuta, cum se zice pe la noi, tot imi place
la 18.03.2011, 11:52
dya...si noua chit ca o fac rar
la 18.03.2011, 13:42
buna,miai facut pofta
la 18.03.2011, 13:47
Mirel il cheama pe Gatitdemine
Kamy,nu ma impac cu ceapa,da fasolea o pap toata
la 18.03.2011, 15:59
foarte buna fasolea
la 18.03.2011, 23:12
foarte buna
la 19.03.2011, 14:12
n-am mai gatit reteta asta de un secol...e buna buna
la 20.03.2011, 14:54
lau...si ti-ai facut?
la 20.03.2011, 14:55
nico....ms si papa ce doresti,numai sa-ti cada bine
la 20.03.2011, 14:56
vladimir....f buna

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or