Fudulii de vitel
Postat de panacris in Mancaruri cu carne 18 Mar 2012 | 32141 vizualizari
Am tot auzit ca sunt delicioase fuduliile de vitel, asa ca m-am hotarat sa incerc. Sincer??? Nu mi s-a parut ceva deosebit, poate sunt eu mai reticienta! Sotul meu a fost foarte incantat de ele;) Hai sa va descriu reteta!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 18.03.2012, 14:22
fudul vitelusul asta
arata bine
la 18.03.2012, 14:27
arata bine
la 18.03.2012, 16:19
la asa ceva nu ma bag...te rog sa nu te superi
la 18.03.2012, 17:36
nici eu...!! las altora!!
la 18.03.2012, 17:53
nu am incercat niciodata dar am auzit k sunt tare bune
la 18.03.2012, 18:05
Ionela, Iri
Odata in viata tot trebuie sa incercati si voi! Poate mai tarziu, nu acum. Vorba aceea niciodata nu/i tarziu
la 18.03.2012, 18:24
eu as incerca,dar de unde
la 18.03.2012, 18:41
Mitinita, am gasit la Auchan, proaspete!
la 18.03.2012, 18:59
Eu sunt ultrainteresat si dispus sa incerc reteta .
la 18.03.2012, 19:03
De-abia s-a invatat nevasta-mea cu gusturile mele .Tin minte , intr-o seara , i-am spus , inainte de masa , ca fuduliile au efect afrodisiac dar , dupa ce le-am consumat , mi s-a facut somn si i-am zis ca astept sa-si faca efectul si maine seara vede ea pe Dracu '.
la 18.03.2012, 19:12
Mutulica
Si la noi s/a intamplat la fel
la 18.03.2012, 21:48
Ce-mi plac!! In varianta asta nu am facut niciodata.. Eu folosesc "marinata" clasica, apa cu otet, dar ale mele nu sunt curatate..
Voi incerca si varianta ta!
COMENTEAZA