Fudulii de vitelPostat de panacris in Mancaruri cu carne Am tot auzit ca sunt delicioase fuduliile de vitel, asa ca m-am hotarat sa incerc. Sincer??? Nu mi s-a parut ceva deosebit, poate sunt eu mai reticienta! Sotul meu a fost foarte incantat de ele;) Hai sa va descriu reteta! Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|