Galuste cu prunePostat de mena29 in Dulciuri Am facut pentru prima data aceasta reteta si va spun ca atunci cand mi-a dat-o soacra mea nu am fost foarte sigura de ce va iesi dar mi-am zis sa incerc si a meritat. Inapoi la reteta |
Cred ca-s bune, dar mi-e lene sa fac numa pentru mine.


esti mortala Miha,sa sti ca astea nu-ti vor lua mult timp si poti sa faci 1/4 portie,inca rad de ce ai scris

.da imi plac tare mult................face mama si atunci mananc de la ea
...........concluzie:eu si miha LENESE

.................


pai dupa cate bunatati faceti tu cu Miha,nu prea sunteti lenese
arata grozav
si astept sa le gust



multumesc pentru furcu






|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|