Galuste cu prunePostat de mena29 in Dulciuri Am facut pentru prima data aceasta reteta si va spun ca atunci cand mi-a dat-o soacra mea nu am fost foarte sigura de ce va iesi dar mi-am zis sa incerc si a meritat. Inapoi la reteta |
la cate bunatati faceti voi
auzi, Miha si Medi lenese




super ce faine ti-au iesit super deci imi iau si rezerva de furci cu mine












))


ti-e frica ca nu-ti dau? 






)
)))




rad si nu ma mai opresc,hai ca pentru tine fac si tarta cu prune
zapacita mai esti


am venit sa pap si eu!



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|