Galuste cu prunePostat de mena29 in Dulciuri Am facut pentru prima data aceasta reteta si va spun ca atunci cand mi-a dat-o soacra mea nu am fost foarte sigura de ce va iesi dar mi-am zis sa incerc si a meritat. Inapoi la reteta |










pai cu draga inima iti dau si portia Gabytei ca ea e la dieta


si la mine face soacra mea,deci si eu sunt lenesa 
,eu am o reteta cu piersici,si tare demult tot am zis ca o fac 








auma cred ca da,sssssssss sa nu ne auda cine-va



sicer? am ca-i foarte cumsecade
ce mama sant si eu





esti teribila


si la noi tot asa se zice


si si pt piticu cel mai mare(sotu)


doar e cuscra mea





















|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|