GazpachoPostat de gaby_d in Supe ba-mi apare-n quiz pe bucataras :))), ba in retetele prietenilor asa ca ramanand cu gandul la supa rece a lui Adinutz pufos , mi s-a facut o pofta de nedescris. Sa spun ca-ti ia 15 minute s-o prepari, as exagera:))), poate cu tot cu poze. Inapoi la reteta |
))))))))))))
unde mai gasea el o comoara ca tine
sa par mai mica, mai dragalasa, mai cu iubireeee!! tu nu ma mai iubeeeesti!!
Lasa, poti sa-mi dai tot din 2009, ca tare buna a mai fost si daca n-am murit asta vara, cred ca mai fac fata unei ture
tu te intreci acum, te ceri laudata
))
Voi nu dormiti?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|