GazpachoPostat de gaby_d in Supe ba-mi apare-n quiz pe bucataras :))), ba in retetele prietenilor asa ca ramanand cu gandul la supa rece a lui Adinutz pufos , mi s-a facut o pofta de nedescris. Sa spun ca-ti ia 15 minute s-o prepari, as exagera:))), poate cu tot cu poze. Inapoi la reteta |
cu tot cu aia ti-a luat 15 minute
imi place mult prezentarea
vai di mini,nici c-as fi crezut asa ceva
e leit Mircea la faza asta
))))))))
ziceam si io ca-i mai milos Cezaru si s-o indura de noi cand ne vede asa neajutorate
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|