Gazpacho

Postat de gaby_d in Supe
13 Mai 2011 | 10351 vizualizari

ba-mi apare-n quiz pe bucataras :))), ba in retetele prietenilor asa ca ramanand cu gandul la supa rece a lui Adinutz pufos , mi s-a facut o pofta de nedescris. Sa spun ca-ti ia 15 minute s-o prepari, as exagera:))), poate cu tot cu poze.

Inapoi la reteta

Comentarii (88)

la 13.05.2011, 11:57
buna buna
la 13.05.2011, 11:58
buna, motanel
ce mai faci?))))
la 13.05.2011, 12:04
sanatate curata
la 13.05.2011, 12:08
asa e, kamy
cred ca mi-ar placea sa ma hranesc asa
la 13.05.2011, 12:14
Delicioasa...si ff sanatoasa...eu asa fac si ciorba rece...toate legumele la blender, bors si leustean..o bunatate!
la 13.05.2011, 12:24
si eu,clar....da putem sa mancam numai asa...la rece? nuuuu
la 13.05.2011, 12:25
imi place ! si mai ales decorul!
la 13.05.2011, 12:57
Unde n-ar papa si ai mei asa ceva? In fiecare zi as face.
la 13.05.2011, 13:03
superb arata tare imi place reteta
la 13.05.2011, 13:14
la 13.05.2011, 13:27
multumesc, fetelor
miha, stai ca nu-s acasa)
salate mananca cu mare mare placere si pun de toate si in ele,; asta..oi vedea
cezar n-a vrut nici sa guste
la 13.05.2011, 13:34
delicios
la 13.05.2011, 13:50
fana-i tu!
...da' io zic ca Cezar: mananc-o tu pe toata
la 13.05.2011, 13:53
nu am mancat, dar sigur e buna
la 13.05.2011, 15:32
O fi buna, n-am mancat niciodata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or