GazpachoPostat de gaby_d in Supe ba-mi apare-n quiz pe bucataras :))), ba in retetele prietenilor asa ca ramanand cu gandul la supa rece a lui Adinutz pufos , mi s-a facut o pofta de nedescris. Sa spun ca-ti ia 15 minute s-o prepari, as exagera:))), poate cu tot cu poze. Inapoi la reteta |
neicusorule.....il dai sau nu-l dai cu chistol sau fara
ii numa' "pretezt"
))
)
in ultima saptamana ne-a dat sa mancam numai intrenational
..............................
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|