Gogosi cu inghetataPostat de nadina73 in Dulciuri ceva bun racoros si gustos Inapoi la reteta |
))

faina prezentare

foarte buneee.eu vreau una si cu inghetata si cu dulceata pe deasupra,sa se scurga asa pe gogosica
aoleu,ce mi-ai facut Nadina...imi ploua in gura
nota maxima




















|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|