Gogosi cu inghetataPostat de nadina73 in Dulciuri ceva bun racoros si gustos Inapoi la reteta |


lasa ca mai bine vorbim


felicitarile mele. nota maxima si aici ca la tot ce faci, arata bestial tot
Vezi ca sambata viitoare vin in Spania in vacanta si desi am platit all inclusive
la hotel sunt tentata sa vin sa ma cazez la tine
ca sigur as manca mai multe bunatati





am glumit. Mergem pe Costa Brava mai sus de Barcelona in Malgrat de Mar , sper sa fie frumos ca in poze asa pare
e prima data cand vizitam Spania.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|