Mancare de pui cu sos de legumePostat de RuxyRux in Pui O mancare deosebit de gustoasa... Inapoi la reteta |
Ce culori minunate ... din acest motiv prefer sa congelez legumele , in loc sa le tratez termic ... preparatele vor avea si iarna aceeasi textura , dar si aceleasi culori
Mie-mi spui ...
la cat zahar am in sange ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|