Minciunele.....nevinovate dar gustoasePostat de diaconta in Prajituri Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit. Inapoi la reteta |
scumpa de tine
am facut si ieri ca nu's chiar asa harnica
trandafirii sunt prima incercare de ornamente din pasta Marshmalow,cam nereusita as zice,dar mai exersez
multumesc,ma bucur ca ati remarcat si trandafirii,sunt prima incercare de a face ornamente din fondant
da mananc de la tine ca tare mult imi plac................
stiu sigur ca sant grozave
uite-asa ti-ai marit familia
ma bucur ca ti-au placut
incerc sa fac cat mai bine, dar ea e maestra
degeaba vin io cu tot felu de ciudatenii noi, moderne si cu mare fast, tot ciorba si sarmalele ei sunt in top
chiar si cel mai banal fel de mancare are un gust deosebit,desigur ele folosesc un ingredient secret
....sau poate nu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|