Minciunele.....nevinovate dar gustoase

Postat de diaconta in Prajituri
19 Feb 2011 | 31520 vizualizari

Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit.

Inapoi la reteta

Comentarii (73)

la 20.02.2011, 16:26
ioi de cand n-am mai mancat
la 20.02.2011, 17:12
Sylvia,nu trebuie sa furi ca iti dau
la 20.02.2011, 17:12
Kamy din categoria cu muuuuult ulei
la 20.02.2011, 17:12
Diva
la 20.02.2011, 17:13
Ruxy,oare eu n-am crescut destul ca ma ma uit si acum cateodata mie imi placea tare Pantera roz
la 20.02.2011, 17:14
Onesta,uite asa uitam de dulciurile astea simple si bune
la 20.02.2011, 17:14
ti-a trecut?las ca atunci faci si papanasi
la 20.02.2011, 17:18
Kamy papanasi face mama ca's mai buni
la 20.02.2011, 17:28
norocoasa fata as papa si eu facut de mama da.....
la 20.02.2011, 17:32
Kamy n-am vrut sa te intristez
la 20.02.2011, 18:17
o minciuna gogonata sau una mica si nevinovata...vreau si eu!!!
la 20.02.2011, 18:18
Julie,cred ca mai bine multe mici si nevinovate nu pot sa faca rau nimanui
la 20.02.2011, 21:59
Daaa, sunt preferatele baietelului meu. Eu n-am facut, dar face mama si ne aduce tare bune sunt
la 20.02.2011, 22:03
tulai,da' faine's!!!si trandafirul ala...azi te-ai intrecut pe tine! na,ca iar am zis-o
la 20.02.2011, 22:04
Mirela,daca le face mama sigur sunt foarte bune,copii le adora

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or