Minciunele.....nevinovate dar gustoase
Postat de diaconta in Prajituri 19 Feb 2011 | 31520 vizualizari
Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (73)
la 20.02.2011, 16:26
ioi de cand n-am mai mancat
la 20.02.2011, 17:12
Sylvia,nu trebuie sa furi ca iti dau
la 20.02.2011, 17:12
Kamy
din categoria cu muuuuult ulei
la 20.02.2011, 17:12
Diva
la 20.02.2011, 17:13
Ruxy,oare eu n-am crescut destul
ca ma ma uit si acum cateodata
mie imi placea tare Pantera roz
la 20.02.2011, 17:14
Onesta,uite asa uitam de dulciurile astea simple si bune
la 20.02.2011, 17:14
ti-a trecut?las ca atunci faci si papanasi
la 20.02.2011, 17:18
Kamy
papanasi face mama ca's mai buni
la 20.02.2011, 17:28
norocoasa fata
as papa si eu facut de mama da.....
la 20.02.2011, 17:32
Kamy
n-am vrut sa te intristez
la 20.02.2011, 18:17
o minciuna gogonata sau una mica si nevinovata...vreau si eu!!!
la 20.02.2011, 18:18
Julie,cred ca mai bine multe mici si nevinovate
nu pot sa faca rau nimanui
la 20.02.2011, 21:59
Daaa, sunt preferatele baietelului meu. Eu n-am facut, dar face mama si ne aduce
tare bune sunt
la 20.02.2011, 22:03
tulai,da' faine's!!!si trandafirul ala...azi te-ai intrecut pe tine! na,ca iar am zis-o
la 20.02.2011, 22:04
Mirela,daca le face mama sigur sunt foarte bune,copii le adora
COMENTEAZA