Minciunele.....nevinovate dar gustoase

Postat de diaconta in Prajituri
19 Feb 2011 | 31520 vizualizari

Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit.

Inapoi la reteta

Comentarii (73)

la 19.02.2011, 16:46
si la noi face mama. Nu am mai mancat de multa vreme
Nu am cum sa fac sa-ti treca supararea, doar sa-ti trimit un si
la 19.02.2011, 16:55
Ancuta,cred ca toate mamele fac multumesc de face bine.Trist este ca in ultima vreme parca s-au inmultit vestile triste si ma gandeam ca trebuie sa apreciem mult mai mult ceea ce avem
la 19.02.2011, 17:25
la 19.02.2011, 18:03
te cred si eu ca sunt gustoase..asa bine arata
la 19.02.2011, 18:05
sotului meu ii plac mult si din cand in cand fac si eu sun f f f bune
la 19.02.2011, 18:08
Sufletista Rocsi Mamaie multumesc
la 19.02.2011, 18:50
la 19.02.2011, 19:23
Eu vreau sase,cate doua pentru fiecare
la 19.02.2011, 21:45
Mena adica "minte-ma dar minte-ma frumos"
la 19.02.2011, 21:45
Ela,hai sa te pup ca nu te-am vazut demult
la 19.02.2011, 21:55
la 19.02.2011, 23:02
si mie imi plac mult
la 20.02.2011, 00:08
Ai dreptate draga Dia(f f frumoasa),trebuie sa apreciem mai mult ceea ce avem...caci toate si toti suuntem trecatori.din pacate..
Multa putere sa treci cu bine peste aceste firesti dezamagiri ..pupam cu drag,si........vrem si o minciunica k deh...sunt prea bune sa le putem rata..sunt la favo clar
la 20.02.2011, 00:11
ce bune sunt
la 20.02.2011, 00:15

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or