Minciunele.....nevinovate dar gustoase

Postat de diaconta in Prajituri
19 Feb 2011 | 31520 vizualizari

Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit.

Inapoi la reteta

Comentarii (73)

la 19.02.2011, 16:08
Dia daca sunt dupa reteta mamei tale vreau si eu
la 19.02.2011, 16:10
Gata Cris cate minciunele vrei??
la 19.02.2011, 16:11
vreo patru doua pentru mine ,doua pentru sotiorul meu
la 19.02.2011, 16:14
Diuta scumpa mea...adorabile minciunelele tale...si sa stii ca as papa toata farfuria din poza frumoasa tare esti in poza de la avatar...si-mi esti tareee draga
la 19.02.2011, 16:16
la 19.02.2011, 16:19
Dia Daca nu zicea Cris ca a papat minciunele, le ratam
la 19.02.2011, 16:20
la 19.02.2011, 16:27
Ina,nu le ratai ca te strigam
la 19.02.2011, 16:28
Elena Tanya multumesc
la 19.02.2011, 16:30
Ruxy,multumesc,esti tu o draguta pacat ca acum nu pot zambi ca si in poza mi-a murit cineva apropiat
la 19.02.2011, 16:32
Cris,doar atat vrei sa te mint?
la 19.02.2011, 16:33
Dia da este suficient
la 19.02.2011, 16:38
Imi pare rau iubita mea...iti trimit o imbratisare calda
la 19.02.2011, 16:41
si eu
la 19.02.2011, 16:43
multumesc fetelor sunteti dragute pup si eu

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or