Minciunele.....nevinovate dar gustoasePostat de diaconta in Prajituri Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit. Inapoi la reteta |
vreau si eu
cate minciunele vrei??
frumoasa tare esti in poza de la avatar...si-mi esti tareee draga
Daca nu zicea Cris ca a papat minciunele, le ratam
Tanya
multumesc
pacat ca acum nu pot zambi ca si in poza
mi-a murit cineva apropiat
Dia da este suficient
sunteti dragute
pup si eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|