Minciunele.....nevinovate dar gustoasePostat de diaconta in Prajituri Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit. Inapoi la reteta |
tu esti 2 in 1
Lolek si Bolek
Doamne cat ii iubeam...ma striga mama la 20 seara cand eram pice..." Ruxyyyyy hay ca a inceput Lolek si Bolek"
sa vezi la ce fuga mi-o luau piciorusele pe scari
)) dar nu pot dezvalui ca ma baneaza gusti
))))))))
) beta 10?
))
pup si io si-ti dau si minciunele
Onesta
Ligia
haideti la minciunele
acum nu fugi la desene?
nu mai fug de muuulta vreme la desene
si nici copii mei macar.... ca au crescut
am venit sa fur una
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|