Minciunele.....nevinovate dar gustoase

Postat de diaconta in Prajituri
19 Feb 2011 | 31520 vizualizari

Ce dor imi era de ele,mama ne facea mereu.Atat de simple dar atat de gustoase.Poate ale mele nu sunt chiar atat de bune ca si cele facute de mama,dar m-am straduit.

Inapoi la reteta

Comentarii (73)

la 20.02.2011, 07:24
minte-ma minte-ma si pe minte te rogggg
la 20.02.2011, 08:36
bai gaby arati fantastik, draguti sint Lolek si Bolek parca tu esti 2 in 1
la 20.02.2011, 08:42
Lolek si Bolek Doamne cat ii iubeam...ma striga mama la 20 seara cand eram pice..." Ruxyyyyy hay ca a inceput Lolek si Bolek" sa vezi la ce fuga mi-o luau piciorusele pe scari
la 20.02.2011, 08:46
eheee...daca ati sti voi de unde a pornit totul.........ati rade si mai rau)) dar nu pot dezvalui ca ma baneaza gusti))))))))
la 20.02.2011, 09:10
piii fata sa mor de curiozitate?intra pe mess si zii repede ca eu mi-s baba curioasa
la 20.02.2011, 09:11
da stiu io ce mess ai tu?) beta 10?))
la 20.02.2011, 09:23
Ador nevinovatia
FAVO !
la 20.02.2011, 11:08
Azizule drag,stai ca ma gandesc ce minciunica sa-ti zic
la 20.02.2011, 11:10
Nico ,multumesc pup si io si-ti dau si minciunele
la 20.02.2011, 11:11
Luk Onesta Ligia haideti la minciunele
la 20.02.2011, 11:12
Ruxy,spune drept acum nu fugi la desene?
la 20.02.2011, 11:14
nu mai fug de muuulta vreme la desene si nici copii mei macar.... ca au crescut
la 20.02.2011, 11:15
Multumim frumos , n-am mancat asa bune , de cand eram mititica , sa fi trecut vreo suta de ani , cred ...
la 20.02.2011, 11:51
Extraordinar arata am venit sa fur una
la 20.02.2011, 14:33

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or