Mini rulouri cu crema
Postat de lilik in Prajituri 13 Sep 2010 | 31943 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 24.11.2010, 11:16
mersi vicky

ingenioasa ideea cu facaletul
la 08.11.2014, 18:16
La fel de utila este o coada da matura din lemn .Eu fac aluatul ca de gogosi si le tai fasii le rulez pe bete si la prajesc in ulei
Le umplu cu crema de vanilie din comert(crema de vaniliele) plic
COMENTEAZA