Mini rulouri cu cremaPostat de lilik in Prajituri
Inapoi la reteta
|









mancam foarte multe de astea de la o patiserie de la metrou, la titan... bune erau 
la favorite 
dupa ce mai dau jos vreo 10 kile mananc si eu unu' de asta 



chiar foarte tare....
super....


mi-am luat si eu forme de facut cornete,trebuie sa fac si eu,dar cand mai slabesc,cred 


tare,tare
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|