Mini rulouri cu crema

Postat de lilik in Prajituri
13 Sep 2010 | 31944 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 13.09.2010, 15:50
Ce bine arata,macar una vreau si eu.Uite,am venit si cu
la 13.09.2010, 15:51
la 13.09.2010, 15:55
la 13.09.2010, 15:56
rulourile astea-mi aduc aminte de anii din liceu mancam foarte multe de astea de la o patiserie de la metrou, la titan... bune erau la favorite dupa ce mai dau jos vreo 10 kile mananc si eu unu' de asta
la 13.09.2010, 16:11
la 13.09.2010, 16:53
ooo.....ce imi plac..... chiar foarte tare.... super....
la 13.09.2010, 16:53
la 13.09.2010, 17:45
Le-am salvat si eu la favorite sa le incerc ca arata prea bine.
la 13.09.2010, 18:38
ce bune sunt...cand eram mai mica facea o matusa de a mea si le umplea cu o sarlota cu nuci...erau asa moi si buneeeee
la 13.09.2010, 19:46
foarte bune si eu fac foarte des
la 13.09.2010, 23:14
wow.... mi-am luat si eu forme de facut cornete,trebuie sa fac si eu,dar cand mai slabesc,cred
la 13.09.2010, 23:58
silvioara multumesc de furci si iti dau si mai multe k sunt micute
la 13.09.2010, 23:59
marieta ,corina
la 14.09.2010, 00:00
ionix si eule papam la liceu f des in pauze k aveam magazin in curte,dar tot mai bune sunt facute in casa
la 14.09.2010, 00:01
maria-claudia ,madi,pusik,mimmi multam si tare,tare

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or