Mini rulouri cu crema
Postat de lilik in Prajituri 13 Sep 2010 | 31944 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 14.09.2010, 00:02
rocsi,jolygina 
la 14.09.2010, 00:06
ela eu nu am avut tuburi de aluminiu k nu am gasit,dar i-am zis tatalui meu sa-mi improvizeze ceva din lemn de lamai 
si eu tot asa am zis dar nu am rezistat in dieta decat 3 sapt
...era prea mare tentatia
la 14.09.2010, 00:08
eu am cumparat de la decorix,sunt 6bucati in forma de cornet
la 14.09.2010, 00:12
mai ela tare mi-ar placea sa fie pe aici decorix
.....
la 14.09.2010, 00:17
decorix este pe net,faci comanda si le primesti acasa....in camara bucatarasilor sunt lucruri de la decorix.ro
la 14.09.2010, 00:21
dar nu cred k le trimit in italia sau da?!
la 14.09.2010, 00:24
nu cred,doar in tara probabil,dar daca ai pe cineva in tara,poti da adresa de aici si sa ti le trimita apoi tie,poate cineva din familie
la 14.09.2010, 01:03
merci ela...
la asta chiar nu m-amgandit
la 14.09.2010, 12:49
imi plac foarte mult sant super bune si nu sant nici foarte dulci,dar nu am pe ce sa le fac
mi sa promis ca ma rezolva cu bete o cunostinta dar nu stiu cand
super 




la 14.09.2010, 12:52
merci nadina....eu le-am facut pe bete de lamai....
la 14.09.2010, 14:19
Waw ce fain arata rulourile tale
Si eu as face dar nu am bete....
Ela tu de unde le-ai cumparat ???
Lilik da tu pe ce bete de lamai le-ai facut ? Pe crengute de lamai ???la voi in Italia or fi pe toate gardurile 
la 14.09.2010, 17:36
mi-a facut tata din crengute de lamai k sunt peste tot ,dar cred k se pot face din orice pom fructifer pt k nu poate face rau(zic eu)...multumesc
la 17.09.2010, 08:51
Si eu am niste betisoare din astea, le folosesc des. Nici nu mai stiu din ce fel de pom au fost rupte!
la 17.09.2010, 18:12
eu stiu pt k sunt sunt noi julie
la 24.11.2010, 11:10
Sunt superbe rulourile tale si eu am confectionar betisoaare dintr-un facalet vechi rau care era lung si l-am taiat bucatele mici.
COMENTEAZA