Năsturaşi de ciocolatăPostat de diaconta in Dulciuri Mi-au placut tare mult.I-am vazut la Laura Adamache(de cate ori deschideam pagina de Bucataras,pofteam la ei) dar si pe multe alte site-uri.Mi s-au parut simpatici si sunt absolut deliciosi. Inapoi la reteta |
multumesc
foarte buni,adevarat
si se potrivesc cu sarbatoarea
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|