Năsturaşi de ciocolatăPostat de diaconta in Dulciuri Mi-au placut tare mult.I-am vazut la Laura Adamache(de cate ori deschideam pagina de Bucataras,pofteam la ei) dar si pe multe alte site-uri.Mi s-au parut simpatici si sunt absolut deliciosi. Inapoi la reteta |
)))))))))))abia am terminat aseara
))asa
dau un cafei
(sa-i ascund adica)
)))
dada
daca vin colindatori le arat ce frumos stiu eu sa fac si-i pun inapoi in cutie
foarte bine arata
sigur nu l-ai mancat pe cel care lipseste? iti dau doi,sa ai si rezerva
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|