Năsturaşi de ciocolatăPostat de diaconta in Dulciuri Mi-au placut tare mult.I-am vazut la Laura Adamache(de cate ori deschideam pagina de Bucataras,pofteam la ei) dar si pe multe alte site-uri.Mi s-au parut simpatici si sunt absolut deliciosi. Inapoi la reteta |
destul de minunat sa vii cu colinda?
si buni tare
Ingerasul acela e
pup draga mea
imi inchipui ca asa e fiecare puiut pentru mama lui
tare rarut vii pe la noi
))))))))))))))))))))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|