Năsturaşi de ciocolată

Postat de diaconta in Dulciuri
21 Dec 2011 | 7644 vizualizari

Mi-au placut tare mult.I-am vazut la Laura Adamache(de cate ori deschideam pagina de Bucataras,pofteam la ei) dar si pe multe alte site-uri.Mi s-au parut simpatici si sunt absolut deliciosi.

Inapoi la reteta

Comentarii (65)

la 22.12.2011, 08:46
Lia
la 22.12.2011, 08:47
Gaby destul de minunat sa vii cu colinda?
la 22.12.2011, 08:58
Tare frumusei si sigur foarte buni!
la 22.12.2011, 09:00
Alldaycooking,sunt deliciosi si foarte simplu de facut
la 22.12.2011, 09:00
ce draguti sunt
la 22.12.2011, 09:03
Ubulika si buni tare
la 22.12.2011, 09:21
superbi
la 22.12.2011, 09:26
Miti
la 22.12.2011, 09:27
Minunati!!
la 22.12.2011, 09:33
Cat sunt de frumosi! Ingerasul acela e
la 22.12.2011, 09:34
Mena pup draga mea
tare drag mi-e ingerasul ala imi inchipui ca asa e fiecare puiut pentru mama lui
la 22.12.2011, 09:35
Mona Mona,ce dor mi-a fost de tine tare rarut vii pe la noi
la 22.12.2011, 09:53
arata super grozav de bine! imi place cum arata crema in gaoace
la 22.12.2011, 10:00
GROZAVI NASTURASII !!! si le lipseste gurita , asa cum ne-ar dori barbatii pe noi
la 22.12.2011, 10:30
))))))))))))))))))))))

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or