Năsturaşi de ciocolată

Postat de diaconta in Dulciuri
21 Dec 2011 | 7644 vizualizari

Mi-au placut tare mult.I-am vazut la Laura Adamache(de cate ori deschideam pagina de Bucataras,pofteam la ei) dar si pe multe alte site-uri.Mi s-au parut simpatici si sunt absolut deliciosi.

Inapoi la reteta

Comentarii (65)

la 21.12.2011, 23:31
dragalasi si cred ca si tare buni
la 21.12.2011, 23:53
arată tare fain şi cred că sunt delicioşi
la 22.12.2011, 00:03
ce draguti sunt....
la 22.12.2011, 00:19
foarte draguti si sigur foarte buni, felicitari, Dia !
la 22.12.2011, 00:41
ce frumosi sunt!
la 22.12.2011, 01:31
buni si frumosi!!!!!!
la 22.12.2011, 07:57
frumosi si buni
la 22.12.2011, 08:21
superbi!
la 22.12.2011, 08:21
Deliciosi!!!
la 22.12.2011, 08:33
Kamy
Ela
Marieta
Lau
Ina
Cristina
la 22.12.2011, 08:33
Dana multumesc
mi-ai facut pofta cu fursecurile tale
la 22.12.2011, 08:34
Adinuto,hai sa te pupacesc ca tare demult n-am facut-o
la 22.12.2011, 08:35
Anomisana multumesc
nu pot sa raspund la mesaj,dar am sa gasesc o cale
ma bucur ca mi-ai scris
la 22.12.2011, 08:43
cat de bine arata super
la 22.12.2011, 08:44
mi-nu-nat!!!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or