Năsturaşi de ciocolată

Postat de diaconta in Dulciuri
21 Dec 2011 | 7644 vizualizari

Mi-au placut tare mult.I-am vazut la Laura Adamache(de cate ori deschideam pagina de Bucataras,pofteam la ei) dar si pe multe alte site-uri.Mi s-au parut simpatici si sunt absolut deliciosi.

Inapoi la reteta

Comentarii (65)

la 22.12.2011, 10:31
cica-i buna o muta ca nu-ti poate intoarce vorba ))))
la 22.12.2011, 11:00
la 22.12.2011, 11:07
sunt frumosi foc si mie imi plac!!!
la 22.12.2011, 11:14
super !!!!
la 22.12.2011, 11:19
arata grozav nasturasii
la 22.12.2011, 11:51
Rocsi
Dana
Anca
la 22.12.2011, 11:52
Onesta
22.12.2011, 10:00

GROZAVI NASTURASII !!! si le lipseste gurita , asa cum ne-ar dori barbatii pe noi
am incercat,dar nu le-a placut asa ...muta
pupici Diana
la 22.12.2011, 11:53
gaby_d
22.12.2011, 10:31

cica-i buna o muta ca nu-ti poate intoarce vorba
Ohohooooo de cate ori trebuie sa vorbesti in locul lor
la 22.12.2011, 11:54
Dana (Retetegg)
la 22.12.2011, 12:00
Foarte frumosi nasturasii...
la 22.12.2011, 12:08
frumosi
la 22.12.2011, 12:39
Acum cinci minute am bagat doua tavi cu nasturasi in cuptor
la 22.12.2011, 12:43
Ce dragalasi sunt!

Am mai scris o data asta dis de dimineata, dar nu stiu un' s-o dus...
la 22.12.2011, 12:44
Vladimir si buni buni
la 22.12.2011, 12:45
Miha cine o fi sterpelit comentariul?
cred ca Mircea

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or