Nasturei de ciocolata
Postat de mena29 in Prajituri 10 Ian 2012 | 5344 vizualizari
Nasturei de ciocolata by Diaconta by Laura adamache :))
Eu nu am vazut acesti nasturei la Laura decat dupa ce i-am vazut facututi de Dia.Mi-au placut tare mult si pentru ca tot ma gandeam ce as mai putea sa fac pentru Craciun,am trecut repede la partea practica.Foarte gustosi au iesit.I-am zis atunci Diei ca i-am facut si mi-a zis ca abea asteapta sa-i vada.Asteptarea a fost putin cam lunga pentru ca nu mi-am gasit timp pana astazi,pentru a posta reteta.Am facut modificari foarte foarte mici.
Inapoi la reteta
|