Nasturei de ciocolata

Postat de mena29 in Prajituri
10 Ian 2012 | 5344 vizualizari

Nasturei de ciocolata by Diaconta by Laura adamache :)) Eu nu am vazut acesti nasturei la Laura decat dupa ce i-am vazut facututi de Dia.Mi-au placut tare mult si pentru ca tot ma gandeam ce as mai putea sa fac pentru Craciun,am trecut repede la partea practica.Foarte gustosi au iesit.I-am zis atunci Diei ca i-am facut si mi-a zis ca abea asteapta sa-i vada.Asteptarea a fost putin cam lunga pentru ca nu mi-am gasit timp pana astazi,pentru a posta reteta.Am facut modificari foarte foarte mici.

Inapoi la reteta

Comentarii (42)

la 10.01.2012, 19:32
Iti dau si nasturei,Ela
la 10.01.2012, 19:45
stiam eu...
la 10.01.2012, 19:57
la 10.01.2012, 20:16
vreau si eu
la 10.01.2012, 20:23
ce frumosi
la 10.01.2012, 20:29
la 10.01.2012, 20:29
cat de simpaticiiiiiiiii
la 10.01.2012, 21:05
Si tie sufletel si tie
la 10.01.2012, 21:06
Multumesc miti
la 10.01.2012, 21:07
Vladimir
la 10.01.2012, 21:08
Da Rocsic,tare mi-au placut si mie cand i-am vazut la Dia.Pup
la 10.01.2012, 21:51
la 10.01.2012, 21:51
la 10.01.2012, 21:53
frumosi foc arata mult mai bine decat ai mei
bravo Mena
la 10.01.2012, 22:02
Ba nu mai Dio,nu-s mai bine si nici mai buni.Sunt ca si ai tai...aproape...poate ca sunt m,ai buni ai tai sau mai exact au fost)glumesc insa sa sti ca tare mi-au placut si daca nu-i vedeam la tine nu faceam

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or