Nasturei de ciocolata

Postat de mena29 in Prajituri
10 Ian 2012 | 5344 vizualizari

Nasturei de ciocolata by Diaconta by Laura adamache :)) Eu nu am vazut acesti nasturei la Laura decat dupa ce i-am vazut facututi de Dia.Mi-au placut tare mult si pentru ca tot ma gandeam ce as mai putea sa fac pentru Craciun,am trecut repede la partea practica.Foarte gustosi au iesit.I-am zis atunci Diei ca i-am facut si mi-a zis ca abea asteapta sa-i vada.Asteptarea a fost putin cam lunga pentru ca nu mi-am gasit timp pana astazi,pentru a posta reteta.Am facut modificari foarte foarte mici.

Inapoi la reteta

Comentarii (42)

la 11.01.2012, 15:55
Ancuta
Anomisana,eu salivez numai cand ma gandesc ce buni au fost dar mai fac si-ti dau atunci
Cris,iubita mea
Medi
deyu
la 11.01.2012, 15:56
Eduard_09,pentru Craciunul viitor i-am promis Mihai...ce sa fac acum
la 11.01.2012, 15:57
Mirela,multumesc frumos
Bitza,ma bucur ca-ti plac
la 11.01.2012, 23:41
foarte frumosi!
la 12.01.2012, 19:24
Multumesc,Alina!
la 15.02.2012, 22:18
Foarte draguti
la 17.02.2012, 12:45
Multumesc
la 21.02.2012, 20:35
doamne ce frumuseti, imi vad ochii
la 22.02.2012, 07:48
Mi-a fost dor de tine
la 14.03.2012, 20:21
la 14.03.2012, 20:33
Vero,mi-ai udat tastatura
la 17.06.2012, 17:00

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or