Paine cu seminte de floarea soareluiPostat de kamy in Piine M-am tot uitat prin retetele de paine si m-am lamurit ......la 500 de faina trebuie 300 ml lichid...asa ca ,am facut painea asta care mi-a iesit super...yesss. Tin sa-i multumesc din nou lui Ruxy ptr.ca datorita ei m-am apucat de facut paine...multumesc. Inapoi la reteta |
poate pana la Pasti reusesc sa fac si eu prima paine
succes
daca vrei faci
diutza mea ti-e pofta tare?
asta-i floare la ureche
te-am mai vazut la chip da scrisu-l uitasem
poftesc si eu pe la altii ca nu prea am timp sa fac
is scumpa tare la vedere
pe cand la scris
mie cam lene
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|