Pandispan cu fragute si capsuni
Postat de diaconta in Prajituri 29 Mai 2011 | 8122 vizualizari
Pe langa retetele postate de fetele astea pricepute,prajitura mea este chiar ceva banal.Dar pentru ca nu am prea mult timp, am profitat si eu de aparitia capsunilor si fragutelor si am facut o prajitura foarte simpla.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (68)
la 29.05.2011, 11:02
ce-mi faci tu mai dia de dimi..un desert deliciosssssss
la 29.05.2011, 11:03
Rocsi,nu e nici pe departe asa spectaculoasa ca si desertul fetelor,dar e foarte buna
aduc praji langa cafea
la 29.05.2011, 11:08
sincer pe mine nu prea ma incanta deserturile pompoase ci mai degraba astea simple
la 29.05.2011, 11:09
cica@ce ma amuza faza asta@
)))))
tu, dia, tu...uite asta e greseala noastra... ca vrem "spectacol"
)
io serios aseara ma gandeam sa revin la mancarea "normala" ca prea multi bani cheltui
tu, ii ziceam aseara Corinei, decat un kg de frisca mai bine piept de pui
)))
la 29.05.2011, 11:09
Mie-mi plac cele care arata sofisticat desi sunt foarte simple,dar cum acum nu am timp de bucatareala am facut ceva foarte simplu si rapid.
la 29.05.2011, 11:12
Gaby, cata dreptate ai
La dieta piept de pui trebuie, nu frisca
la 29.05.2011, 11:12
Gaby
parca n-are cinci un farmec daca nu-i macar un "smile" mic acolo langa mancare
mancare "normala" zici?
aha,pieptul e potrivit,sa stii
da' parc-ar merge si niste capsuni cu frisca
la 29.05.2011, 11:12
delicios pandispanul
Dia'
la 29.05.2011, 11:13
Ina
trecem pe piept acuma....zic si io
la 29.05.2011, 11:13
capsunile si frisca pe piept, nu?
la 29.05.2011, 11:13
Ina,nu-i nici pe departe asa bun cum il face sora mea,dar acum sunt in criza de inspiratie
la 29.05.2011, 11:14
Ina
pai da,da' musai si cu companie
la 29.05.2011, 11:15
pai cu companie, ca n-om fi contorsioniste
la 29.05.2011, 11:15
altfel...acolo se usuca
la 29.05.2011, 11:17
Ina
cred ca nu ne sunt bune atatea dulciuri
ne creste glicemia si ne gandim la prostii
COMENTEAZA