Pandispan cu fragute si capsuni

Postat de diaconta in Prajituri
29 Mai 2011 | 8122 vizualizari

Pe langa retetele postate de fetele astea pricepute,prajitura mea este chiar ceva banal.Dar pentru ca nu am prea mult timp, am profitat si eu de aparitia capsunilor si fragutelor si am facut o prajitura foarte simpla.

Inapoi la reteta

Comentarii (68)

la 29.05.2011, 14:47
Dia ai postat si ai plecat
la 29.05.2011, 15:07
Cris ce "prezentare"...aia-i la fetele astea cucuiete,io nici n-am avut chef de pozat
la 29.05.2011, 15:08
Diva Ionela Lilik Eduard
la 29.05.2011, 16:17
apetisanta!
la 29.05.2011, 16:22
ce-mi plac prajiturile cu fructe...........mmm..............
la 29.05.2011, 16:42
De ce-i banala Claudia ???
e buna , gustoasa , aratoasa ... doar nu totul este ptr EXPO ...
la 29.05.2011, 16:49
Diana nici nu pot sa am pretentii,ca acum nu am timp pentru bucatareala
tare dor mi-a fost de tine
la 29.05.2011, 16:50
Medi tare buna ,demult vroiam sa fac ceva cu fragute
la 29.05.2011, 16:51
Licuta o fi apetisanta,dar nu creaza obsesii si dependinta ca si ale tale
la 29.05.2011, 16:53
superba
la 29.05.2011, 19:33
o fi banala da-i tare buuuuna
la 29.05.2011, 19:34
Kamy,de gust sunt multumita dar si de faptul ca n-am muncit prea mult la ea,ca n-aveam timp
la 29.05.2011, 19:35
Lau
la 29.05.2011, 19:57
arata super
la 29.05.2011, 20:06
Ella

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or