Pandispan cu fragute si capsuniPostat de diaconta in Prajituri Pe langa retetele postate de fetele astea pricepute,prajitura mea este chiar ceva banal.Dar pentru ca nu am prea mult timp, am profitat si eu de aparitia capsunilor si fragutelor si am facut o prajitura foarte simpla. Inapoi la reteta |
ce "prezentare"...aia-i la fetele astea cucuiete,io nici n-am avut chef de pozat
Ionela
Lilik
Eduard
De ce-i banala Claudia ???
nici nu pot sa am pretentii,ca acum nu am timp pentru bucatareala
tare buna ,demult vroiam sa fac ceva cu fragute
o fi apetisanta,dar nu creaza obsesii si dependinta ca si ale tale
dar si de faptul ca n-am muncit prea mult la ea,ca n-aveam timp
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|