Pandispan cu fragute si capsuniPostat de diaconta in Prajituri Pe langa retetele postate de fetele astea pricepute,prajitura mea este chiar ceva banal.Dar pentru ca nu am prea mult timp, am profitat si eu de aparitia capsunilor si fragutelor si am facut o prajitura foarte simpla. Inapoi la reteta |
Si zboara singura, dupa
ce-mi place de Gaby cand face pe nevinovata dupa ce pune tot felul de ispite
un deliciu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|