Pandispan cu fragute si capsuni

Postat de diaconta in Prajituri
29 Mai 2011 | 8122 vizualizari

Pe langa retetele postate de fetele astea pricepute,prajitura mea este chiar ceva banal.Dar pentru ca nu am prea mult timp, am profitat si eu de aparitia capsunilor si fragutelor si am facut o prajitura foarte simpla.

Inapoi la reteta

Comentarii (68)

la 29.05.2011, 11:18
daca nu incepeai tu, nici mie nu-mi fugea mintea
la 29.05.2011, 11:18
la mine trebuie doar un...impuls Si zboara singura, dupa
la 29.05.2011, 11:19
la 29.05.2011, 11:22
Ina,nu eu,Gaby a inceput,cica vrea mancare "normala" ..."ca cum" ar fi ....piept de pui
la 29.05.2011, 11:27
si marmota....
la 29.05.2011, 11:29
Ina ce-mi place de Gaby cand face pe nevinovata dupa ce pune tot felul de ispite
la 29.05.2011, 11:55
ce mult imi place
la 29.05.2011, 12:06
bunaciuneee de prajiii!
la 29.05.2011, 12:10
Corina,doar n-o sa poftesti la prajiturica asta a mea
la 29.05.2011, 12:10
Deyu
la 29.05.2011, 12:32
un deliciu
la 29.05.2011, 13:00
delicioasaaaa
la 29.05.2011, 13:36
la 29.05.2011, 13:36
Dia cat de frumos prezinti cofetaria de inalta clasa
la 29.05.2011, 14:35
delicioasa!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or