Papagal la tigaiePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|















daaaa medi..io si cu Obama
)


credeam ca..insfarsit! l-a gatit cineva!
Articook
, eu l-am gatt, numa' mie nu-mi mai apare 
))









=

Ma bucur tare.
N-am nici eu o zi excelenta si oscilez intre variante de a fi ca mi s-a acrit de nemultumiri, contradictii, atitudini,interpretari si concluzii de superioritate. uf, nici nu stii cum s-o mai dai
mi-am luat tava, da' imi cumparasem si eu 2 perechi de pantaloni si i-am pierdut din carucior 
)))



pusik', cand iei premiul de la dr. Oetker , ceri si 2 perechi de pantaloni, ca doar din cauza lor i-ai pierdut
. http://www.facebook.com/plimbareinparadis
). n-am io amici asa multi sa ma likeuiasca
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|