Papagal la tigaiePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|
, care ne terminase pe toţi, dar ...după cum vedeţi...l-am prăjit
)
)
bine ca nu era un leu,ca n-aveai tigaie asa mare...
)
)
)) saracutul papagal
))
)))) pe bune? nu mai am cuvinte
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|