Papagal la tigaiePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|








deci sefu' m-a ascultat: e reteta zile
ar fi o maaaare nedreptate....


, pe ele nu le supravegheaza domnu' papagal


ce bine
)

))



















, nu vezi ca ne frige el pe noi ca nu mai zboara ?
)))

))


si dulce,si acrisor...usor picant...un deliciu!





pe mine ma dispera papagalu' asta ..se pare ca nu l-ai prajit suficient...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|