Papagal la tigaie

Postat de gaby_d in Mancaruri cu carne
4 Iun 2010 | 13543 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (115)

la 04.06.2010, 21:11
chiar ma gandeam sa-l gatesc si eu si nu stiam cum Tie ti-a iesit de minune! 5 furculiteeeee!!!!!!!!!!!!
la 04.06.2010, 21:12
daca ti-a fost si acceptata reteta, e mare lucru Va fi reteta saptamanii
la 04.06.2010, 21:13
eu deja ma gandeam la un scenariu de a-l ucide k ma enerveaza sincer
la 04.06.2010, 21:26
la 04.06.2010, 21:36
Gaby pt ingeniozitate, imaginatie , creativitate si umor , pentru o receta unica din inet te premiez eu cu 2 galbeni din contul meu , care sa-i treaca in contul tau. O spun destul de serios. Eu sper ca bucataras o va face .
Bravo
la 04.06.2010, 21:49
anisoara
la 04.06.2010, 21:54
GABITZO, BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!bai m-a disperat papagalul asta, nu am emoticonul ala care se trage de par , unde intri si tu hop si el
la 04.06.2010, 21:55
Anisoara, esti mai mult decat amabila Iti multumesc, insa tot ce fac aici este pentru buna dispozitie a siteului (si implicit si a mea). Vreau sa vad oamenii daca nu razand, macar zambind, Asta pentru mine, intr-o comunitate in care sunt prezenta, imi este indeajuns.
la 04.06.2010, 22:19
modesto!
la 04.06.2010, 22:20
Gaby sincer, am facut din tot sufletul.
Am ras cu pofta, si toata seara nu-mi dispare zambetul de pe buze. Foarte mult inseamna buna dispozitie , si zambetul sa-ti infrumuseteze intotdeauna fata. Ti-a reusit la maxim.
Pacat ca nu sunt furculite mai multe. Ar trebui sa rugam sa ne inventeze bucataras mai multe furculitze
la 04.06.2010, 22:33
Ina..nu sunt modesta, aici imi permit multe, imi place, asa cum am spus, sa fac oamenii sa zambeasca si la fel..sa zambesc si eu.Acasa, in viata reala, nu .Sunt la fel de plina de viata, glumeata, dar am limita, nu sar niciodata calu' (sau poate foarte rar si doar in "cercuri" in care-mi permit) , asa cum mi se intampla aici.@Anisoara, nu mai am cuvinte. Iti multumesc.
la 04.06.2010, 22:46
Gaby cu ocazia asta am vazut si eu papagalul de care tot vb ca la mine nu aparea never sa inteleg ca i-ai venit de hac ?
la 04.06.2010, 22:53
papagalul e tot aici, dar tu Gaby esti minunata. Poate asa sa scapam si noi mai repede. Te pup si am ras copios
la 04.06.2010, 22:59
poftim,gaby,sa mai spui ca nu te iubeste nimeni,uite,te-a laudat toata lumea azi
la 04.06.2010, 23:22
da, mah si daca ma uit de unde-a pornit, nu-mi vine-a crede).deci din lucuri mici se fac treburi marete

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or