Papagal la tigaiePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|


Tie ti-a iesit de minune! 5 furculiteeeee!!!!!!!!!!!!

Va fi reteta saptamanii




anisoara

, unde intri si tu hop si el 


Iti multumesc, insa tot ce fac aici este pentru buna dispozitie a siteului (si implicit si a mea). Vreau sa vad oamenii daca nu razand, macar zambind, Asta pentru mine, intr-o comunitate in care sunt prezenta, imi este indeajuns.



aici imi permit multe, imi place, asa cum am spus, sa fac oamenii sa zambeasca si la fel..sa zambesc si eu.Acasa, in viata reala, nu
.Sunt la fel de plina de viata, glumeata, dar am limita, nu sar niciodata calu' (sau poate foarte rar si doar in "cercuri" in care-mi permit) , asa cum mi se intampla aici
.@Anisoara, nu mai am cuvinte. Iti multumesc.
ca la mine nu aparea never
sa inteleg ca i-ai venit de hac ?








am ras copios 







da, mah si daca ma uit de unde-a pornit, nu-mi vine-a crede
).deci din lucuri mici se fac treburi marete
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|