Papagal la tigaiePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|







hai bucataras cu premiul

))
)); ia sa fac de acu' numa prostii
)))



eu astept sa vad cu ce premiu vine bucataras


sper ca nu vine cu alt papagal
)), ca prin povesti
)

asa Unica,,,deci te-am cucerit cu papagalu'
)) te-am facut sa razi
), ma simt implinita
)






bravo ! ai 10 pupici!!!












gabi


bravo, Gabyta




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|