Papagal la tigaiePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|



super felicitari









ba pe ala de frappe azi cand tu vanai papagalul





vezi ca maine o iei de la rocsi

) )a disparut papagaluuuul
)))))s-o fi simtit umilit ?



De dimineata am ras copios, inseamna ca-mi va merge bine azi !!!Bravo tie


neata,Sydi. Ieri am stat ceva mai tarziu pe site
si pret de cateva minute nu-mi mai aparuse
.credeam ca s-a rusinat, dar vad ca nu. Azi il fac la ceaun 



'neata buna, Gabytule! 

), iar Ela in ceva ASEMANATOR
))

e prima ,,reteta,, citita in dimineata asta pe ,,bucataras,, si am avut o surpriza foarte placuta.....
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|