Pasta de pastai galbenePostat de Onesta in Mancaruri de post Asa cum v-am spus , am primit de la mami meu multe , da' multe pastai ... de conservat n-aveam chef , asa ca m-am gandit sa fac si altceva cu ele ... le-am maltratat Inapoi la reteta |
..sa nu zici ca te-ai dus si ai adaugat acum maioneza!!!
, acum intr-adevar este
hai noroc si alta-n loc!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|