Pasta de pastai galbenePostat de Onesta in Mancaruri de post Asa cum v-am spus , am primit de la mami meu multe , da' multe pastai ... de conservat n-aveam chef , asa ca m-am gandit sa fac si altceva cu ele ... le-am maltratat Inapoi la reteta |
ms
daaaaaaaaaa , si uite a venit deja o alta toamna cu alte legume si cu alta poza , si-am ...s-o pun
multumesc frumos
zau maltratate ... cu drag iti pregatesc o felie de ardei cu pasta
(painea ingrasa
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|