Pastrama de oaie la tigaiePostat de ANCA in Oaie ...musai cu vin rosu alaturi!:)) Inapoi la reteta |


un vin rosu si vreo 2-3 prieteni mai lipsesc din poze si ar fi binecuvantarea perfecta dupa o saptamana de munca
, normal ca nu poate lipsi vinul rosu, data viitoare fac o poza si cu paharul cu vin alaturi, sa fie complet!

O cana de must alaturi este un deliciu !
asa as manca si eu.. Anca dar sa stii ca merge mamaliga cu cartofi.. ba chiar stiu ca ne facea bunicuta o mamaliga care avea si cartofi, dar eu nu stiu sa fac..


Iamiiiii, ce bunatate!!! Wow, ce pofta mi-ai facut! Si sa stii ca si eu mananc mamaliga cu cartofi prajiti si mujdei
, o nebunie!!! Bine v-am regasit


, usturoaie, mamaliga,
, adevarul e ca arata de senzatie, si eu as alege cartofii in loc de mamaliga dar e chestie de gusturi da.
, acum ma duc sa iau o pastrama, clar
sa o trag in masina dar nu am indraznit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|