Pastrama de oaie la tigaie

Postat de ANCA in Oaie
5 Noi 2009 | 67309 vizualizari

...musai cu vin rosu alaturi!:))

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 08.11.2009, 20:18
de la angst, am luat pastrama de berbecut, foarte frageda. cu mujdei si mamaliguta, a fost excelenta
la 08.11.2009, 23:36
noi luam pastrama de la turcul cu macelaria din zona 13 septembrie, e cea mai buna din tot ce am incercat!
la 15.11.2009, 20:13
aseara am mancat si eu pastrama din nou. Bunica are dreptate, pastrama merge de minune cu mamaliga!
la 15.11.2009, 22:00
sa-ti fie de bine, Liana! darfacem sondaj despre cine detine dreptatea? eu zic doar ca e chestie de gusturi, mie imi place mai mult cu cartofi prajiti, si ca mine multi altii
la 18.11.2009, 23:18
Fata, imi ploua in gura! Cu mamaliga, cu cartofi prajiti si usturoi, cu de toateeeeee Vreau si eu pastrama!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or