Pastrama de oaie la tigaie
Postat de ANCA in Oaie 5 Noi 2009 | 67309 vizualizari
...musai cu vin rosu alaturi!:))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 08.11.2009, 20:18
de la angst, am luat pastrama de berbecut, foarte frageda. cu mujdei si mamaliguta, a fost excelenta
la 08.11.2009, 23:36
noi luam pastrama de la turcul cu macelaria din zona 13 septembrie, e cea mai buna din tot ce am incercat!
la 15.11.2009, 20:13
aseara am mancat si eu pastrama din nou. Bunica are dreptate, pastrama merge de minune cu mamaliga!

la 15.11.2009, 22:00
sa-ti fie de bine, Liana! dar
facem sondaj despre cine detine dreptatea? eu zic doar ca e chestie de gusturi, mie imi place mai mult cu cartofi prajiti, si ca mine multi altii
la 18.11.2009, 23:18
Fata, imi ploua in gura! 
Cu mamaliga, cu cartofi prajiti si usturoi, cu de toateeeeee
Vreau si eu pastrama!!
COMENTEAZA